Onur Coşkun Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Onur Coşkun Forum Sitesi

İzmir Gültepe Toros Paylaşımın Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Istatistikler
Toplam 50 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: inci

Kullanıcılarımız toplam 437 mesaj attılar bunda 378 konu

Pes 2009 Hamachi Süper Ligi

3 posters
YazarMesaj
onurcoskun (ADMİN)
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
onurcoskun (ADMİN)

Erkek
Tecrübe puanı : 56281

Pes 2009 Hamachi Süper Ligi Empty
MesajKonu: Pes 2009 Hamachi Süper Ligi   Pes 2009 Hamachi Süper Ligi Icon_minitimeC.tesi Mart 28 2009, 00:30

Amaç : Eğlence.Güzel Vakit Geçirmek

Oyun Kuralları : LİG 10 TAKIMLA OYNANIR BİR HAMACHİ KULLANICISININ TAKIMINI DİĞER KULLANICI SEÇEMEZ HERKEZİN AYRI TAKIMI OLUCAK FİXTÜR GEÇERLİ LİG FİXTÜRÜDÜR 1.YARI VE 2.Cİ YARI OLARAK RÖVANŞLI OLARAK 18.Cİ HAFTADA LİG BİTER VE ŞAMPİYON İLAN EDİLİR MAÇLAR ÇARŞAMBA VE CUMARTESİ OLMAK ÜZERE HAFTADA İKİ MAÇ YAPILIR LİGTE MAÇ SAATİNDEN YARIM SAAT GECİKME TOLERANSI YANI ŞANSI TANINMIŞTIR OYUNCULARA YANLIZ O SATTEN SONRADA BURADA OLMAYAN OYUNCU O HAFTAKİ KARŞILAŞMASINI 3-0 HÜKMEN KAYBEDECEKTİR LİGTE AVERAJ SİSTEMİ SEZON SONUNDA ŞAMPİYONLUK İÇİN PUANLARI VE AVERAJLARI DENK OLAN ZİRVEDEKİ TAKIMLAR YAPTIKLARI İKİ MAÇIN SKORLARINA BAKILARAK ŞAMPİYON İLAN EDİLİR LİG ŞAMPİYONLUĞU OLAN TAKIM VE OYUNCUSU SARI TEK YILDIZLA RÜTBELENICEK ODULLENDİRİLECEK Bİ BAKIMDAN LİGTE İLK 4 SIRAYI PAYLAŞAN TAKIMLAR ŞAMPİYON CUP TA MÜCADELE EDİCEK BU KUPAYI KAZANAN OYUNCU VE TAKIMI KIRMIZI ÇİFT YILDIZLA RÜTBELENİCEK ÖDÜLLENDİRİLECEK YANİ O YILDIZLARA BAKINCA O KİŞİNİN KAZANDIĞI BAŞARILARA VE İTİBARII GÖZLER ÖNÜNDE OLUCAK MAÇLAR 10 DK OLMAK UZERE KONDİSYON NORMALDE VE PENALTILAR VE UZATMALAR KAPALI OLUCAK 90 DK SONRASINDA MAÇLAR BİTİCEK SON OLARAK AŞAĞIDAKİ LİGİMİZİN AĞINI EKLEYİNİZ İYİ EĞLENCELER

LİG AĞI : pes 2009 hamachi süper ligi online

ŞİFRE : 123

Pes 2009 Hamachi Süper Ligi Son_ha13
Pes 2009 Hamachi Süper Ligi Manred10

En son onurcoskun (ADMİN) tarafından Çarş. Mayıs 20 2009, 23:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
http://onurcoskun.hareketforum.com
djkenan
yeni üye
yeni üye
djkenan

Tecrübe puanı : 55042

MesajKonu: Geri: Pes 2009 Hamachi Süper Ligi   Pes 2009 Hamachi Süper Ligi Icon_minitimePerş. Nis. 16 2009, 01:41

s.a kardeş ben ağa giremiyorum şuan hiçbirkişi kabul edilemiyor diyor ayrıca bana hamachi ağlarını veirimisin hamachiyi kaldırıp tekrar kurudm hepsi gitti
izmir_chaos35
moderatör
moderatör
izmir_chaos35

Erkek
İş/Hobiler : Satış\Pazarlama
Tecrübe puanı : 55059

MesajKonu: Geri: Pes 2009 Hamachi Süper Ligi   Pes 2009 Hamachi Süper Ligi Icon_minitimeSalı Nis. 21 2009, 09:12

Onur kardeşim Hamachi Süper Ligimizin yeni fikstürü ne zaman başlıycak başlasında bizde katılalım walla yaa Smile sabırsızlıkla bekliyoz Smile
onurcoskun (ADMİN)
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
onurcoskun (ADMİN)

Erkek
Tecrübe puanı : 56281

MesajKonu: admın   Pes 2009 Hamachi Süper Ligi Icon_minitimeSalı Nis. 21 2009, 11:01

2 haftaya kadar başlıoz kardeşim bende biran on cheers ce 1.sezonun bitmesini beklıorumm
http://onurcoskun.hareketforum.com
izmir_chaos35
moderatör
moderatör
izmir_chaos35

Erkek
İş/Hobiler : Satış\Pazarlama
Tecrübe puanı : 55059

MesajKonu: Geri: Pes 2009 Hamachi Süper Ligi   Pes 2009 Hamachi Süper Ligi Icon_minitimeSalı Nis. 21 2009, 17:04

Walla bilemiycem bak hee geçen haftada 2 hafta kaldı demiştin şimdide aynısını diyon Razz
yoksa beni kandırmıyon demi Smile bak bekliyorum ona göre hee ;)a

Pes 2009 Hamachi Süper Ligi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PES 2009 Hamachi Süper Ligi 2.ci Sezon
» Pes 2009 direk ip ile karşılıklı oynama (hamachi yok+paket+resimli anlatım) Evet
» 35 metreden süper gol!
» pes 2009 FuLL
» FIFA 2009