Onur Coşkun Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Onur Coşkun Forum Sitesi

İzmir Gültepe Toros Paylaşımın Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Istatistikler
Toplam 50 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: inci

Kullanıcılarımız toplam 437 mesaj attılar bunda 378 konu

Windows 7, 2010'da piyasalarda

YazarMesaj
onurcoskun (ADMİN)
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
onurcoskun (ADMİN)

Erkek
Tecrübe puanı : 56191

Windows 7, 2010'da piyasalarda Empty
MesajKonu: Windows 7, 2010'da piyasalarda   Windows 7, 2010'da piyasalarda Icon_minitimePaz Mart 15 2009, 12:54

Microsoft başkan yardımcısı Bill Veght, yeni Windows işletim sisteminin çıkış tarihini açıkladı.
Microsoft başkan yardımcılarından Bill Veghte’nin Microsoft müşterilerine gönderdiği bir mektuba göre Microsoft, Windows 7’yi Ocak 2010’da piyasaya çıkartacak.

Microsoft başkan yardımcılarından Bill Veghte’nin Microsoft müşterilerine gönderdiği bir mektuba göre Microsoft, Windows 7’yi Ocak 2010’da piyasaya çıkartacak. Kurumsal ve ticari müşterilere gönderilen mektup, Microsoft’un web sitesinde de yayınlanacak. Gönderilen mektupta yeni işletim sisteminin Windows Vista’yı piyasaya çıkışından yaklaşık üç sene sonra sunmayı planladıkları belirtildi.
Vista yavaş yavaş hız kazanıyor ancak halen değerlendirmelerde beklenileni getirmediğine vurgu yapılıyor. Veghte ayrıca Vista’nın piyasaya çıkmasından kısa bir süre sonra ortaya çıkan bir probleme, uygulama uyumluluğuyla ilgili endişelere de değiniyor. Açıklamasında, Windows 7’nin Windows Vista ile aynı çekirdek mimariyle geliştirileceğini, dolayısıyla Windows Vista’ya yapılan yatırımarın Windows 7 için de geçerli olacağını ifade ediyor. “Hedefimiz Windows Vista’dan Windows 7’ye geçiş sürecinin basit olmasını sağlamak”, açıklaması yer alıyor mektupta.
http://onurcoskun.hareketforum.com

Windows 7, 2010'da piyasalarda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» xp [WİNDOWS] hızLandırma
» Windows Oyunları
» Windows kodu ile pc ye gir
» windows home edition etkinleştirme
» Yüz tanıma özelliği ile Windows'u açma..